ZAANGAŻUJ SIĘ

PROMUJ NASZ PRZEKAZ


Aktywnie działamy w świecie on-line. To dla nas ważny kanał komunikacji ze światem. Poprzez media społecznościowe, stronę www i biuletyn Mam Prawo informujemy o braku dostępu do pełni praw reprodukcyjnych, edukujemy na temat zdrowia reprodukcyjnego i seksualności, zapowiadamy nasze działania i promujemy działania innych. Nasze działanie ma sens tylko wtedy, gdy dowiadują się o nim – pomóż nam dotrzeć z informacją do jak największej liczby osób.

OPOWIEDZ SWOJĄ HISTORIĘ


Polki mają ograniczony dostęp do praw reprodukcyjnych i seksualnych. Doświadczamy tego od lat – w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich i aptekach. Jeżeli odmówiono Ci realizacji jednego z praw reprodukcyjnych – skontaktuj się z nami.

ZAPROŚ NAS DO SIEBIE


Wspieranie kobiecych inicjatyw jest dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że razem możemy więcej, a kluczem do sukcesu jest kobieca solidarność. Stąd pomysł na wsparcie Waszych działań, zarówno na poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

WESPRZYJ NAS FINANSOWO

Federacja to organizacja działająca od blisko trzech dekad. Nasze działania są możliwe dzięki grantom i darowiznom. I ty możesz nas wesprzeć w walce o realizację dostępu do praw reprodukcyjnych. W jaki sposób?

NAWIĄŻ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ


Jeżeli uważasz, że posiadasz umiejętności, wiedzę lub/i doświadczenie, które może pomóc nam jeszcze lepiej funkcjonować i chcesz nawiązać z nami współpracę jako wolontariusz/wolontariuszka– napisz do nas federaktyw@federa.org.pl.