Kontakt

FUNDACJA NA RZECZ KOBIET I PLANOWANIA RODZINY

ul. Nowolipie 13/15 (parter)
00-150 Warszawa
tel: +48 22 635 93 95
kontakt@federa.org.pl

GODZINY OTWARCIA


poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
10.00-17.00
środa
12.00-20.00

Nieczynne w święta i dni ustawowo wolne od pracy.

Jesteś w sytuacji zagrażającej życiu? Zadzwoń na 501 694 202.

Potrzebujesz porady w sprawie dostępu do aborcji? Zadzwoń na 22 635 93 95 lub napisz na info@federa.org.pl.

Potrzebujesz porady lekarki ginekolożki? Zadzwoń do naszego Telefonu Zaufania (22 635 93 92) w środę między 16.00 a 20.00.

Potrzebujesz porady prawniczki? Napisz na prawniczka@federa.org.pl.

 

PREZESKA ZARZĄDU FUNDACJI
Krystyna Kacpura (kkacpura@federa.org.pl)

WICEPREZESKA ZARZĄDU FUNDACJI, PRAWNICZKA, KONSULTANTKA PROGRAMOWA
adw. Kamila Ferenc (kferenc@federa.org.pl)

WICEPREZESKA ZARZĄDU FUNDACJI, KOORDYNATORKA RZECZNICTWA MIĘDZYNARODOWEGO
Urszula Grycuk (ugrycuk@federa.org.pl)

PRAWNICZKA
Justyna Faszcza (jfaszcza@federa.org.pl)

KOORDYNATORKA PROMOCJI I KOMUNIKACJI
Monika Blandyna Lewkowicz (mlewkowicz@federa.org.pl)

KOORDYNATORKA DZIAŁALNOŚCI WYDAWNICZEJ, ORGANIZACJI WYDARZEŃ I PRACY BIURA
Marta Paczkowska (mpaczkowska@federa.org.pl)

KOORDYNATORKA DS. MONITORINGU I WIELKIEJ KOALICJI ZA RÓWNOŚCIĄ I WYBOREM
Aleksandra Magryta (amagryta@federa.org.pl)

KOORDYNATORKA RZECZNICTWA KRAJOWEGO I SIECI ASTRA
Antonina Lewandowska (alewandowska@federa.org.pl, federa@astra.org.pl)

KOORDYNATORKA DS. EDUKACJI I GRUPY PONTON
Katarzyna Banasiak-Marszałek (info@ponton.org.pl, tel. kom. 518 438 955)

ASYSTENT DS. MONITORINGU FUNDAMENTALISTÓW
Mateusz Bieżuński (mbiezunski@federa.org.pl)

ASYSTENTKA ZESPOŁU
Marcelina Kurzyk (mkurzyk@federa.org.pl)

ASYSTENTKA PREZESKI
Julia Borkowska (jborkowska@federa.org.pl)