Promuj nasz przekaz

ZAANGAŻUJ SIĘ! >> PROMUJ NASZ PRZEKAZ!

Aktywnie działamy on-line. To dla nas ważny kanał komunikacji ze światem. Poprzez media społecznościowe, naszą stronę i biuletyn “Mam Prawo” informujemy o (nie)realizacji praw reprodukcyjnych, edukujemy na temat zdrowia reprodukcyjnego i seksualności, zapowiadamy nasze działania i promujemy działania innych. Nasze działanie ma sens tylko wtedy, gdy dowiadują się o nim – pomóż nam dotrzeć z informacją do jak największej liczby osób.

Co możesz zrobić?

Obserwuj nas na Facebooku – polub nasz profilu i zachęć do tego samego swoich znajomych/znajome. Udostępniaj nasze posty, komentuj ich treść, zapraszaj do uczestniczenia w naszych wydarzeniach znane ci osoby

Odwiedzaj naszą stronę – zobacz czym się zajmujemy, rozgość się w Czytelni z materiałami dotyczącymi praw i zdrowia reprodukcyjnego, dowiedz się jako możesz się zaangażować. Anglojęzycznym znajomym poleć wersję językową strony.

Zasubskrybuj nasz kanał na Youtube

Obserwuj nas na Twitterze

Śledź nasze konto na Instagramie

Zapisz się na naszego newslettera – co miesiąc otrzymasz na skrzynkę biuletyn “Mam Prawo”, dzięki czemu będziesz na bieżąco z naszymi działaniami. Wystarczy wpisać adres e-mail w formularzu dostępnym w pasku bocznym naszej strony. Archiwalne numery biuletynu są na stronie.