Podaj dalej

ZAANGAŻUJ SIĘ! >> PODAJ DALEJ!

Aktywnie działamy on-line. To dla nas ważny kanał komunikacji ze światem. Poprzez media społecznościowe, naszą stronę i biuletyn „Mam Prawo” informujemy o (nie)realizacji praw reprodukcyjnych, edukujemy na temat zdrowia reprodukcyjnego i seksualności, zapowiadamy nasze działania i promujemy działania innych. Nasze działanie ma sens tylko wtedy, gdy dowiadują się o nim – pomóż nam dotrzeć z informacją do jak największej liczby osób.

Co możesz zrobić?

Obserwuj nas na Facebooku – polub nasz profilu i zachęć do tego samego swoich znajomych/znajome. Udostępniaj nasze posty, komentuj ich treść, zapraszaj do uczestniczenia w naszych wydarzeniach znane ci osoby

Odwiedzaj naszą stronę – zobacz czym się zajmujemy, rozgość się w Czytelni z materiałami dotyczącymi praw i zdrowia reprodukcyjnego, dowiedz się jako możesz się zaangażować. Anglojęzycznym znajomym poleć wersję językową strony.

Zasubskrybuj nasz kanał na Youtube < https://www.youtube.com/user/historiekobiet>

Obserwuj nas na Twitterze < https://twitter.com/federapl>

Śledź nasze konto na Instagramie

Zapisz się na naszego newslettera – co miesiąc otrzymasz na skrzynkę biuletyn „Mam Prawo”, dzięki czemu będziesz na bieżąco z naszymi działaniami. Wystarczy wpisać adres e-mail w formularzu dostępnym w pasku bocznym naszej strony. Archiwalne numery biuletynu są na stronie.